ZDALNE NAUCZANIE

Drodzy Rodzice!

Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Tucznej informuje, że zgodnie  z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej   placówka prowadzi zdalne nauczanie

W związku z zaistniałą sytuacją zawieszenia zajęć wychowawczo-dydaktycznych pragniemy wesprzeć Państwa oraz dzieci w tym trudnym  dla wszystkich czasie. W uzgodnionych z wychowawcami formach kontaktu: poczta elektroniczna, wiadomości sms, kontakt telefoniczny prosimy, aby  Rodzice  i dzieci na bieżąco korzystali  z udostępnianych materiałów edukacyjnych.

Polecamy do wykorzystania Pasmo Edukacyjne TVP ABC https://www.gov.pl/web/edukacja/pasma-edukacyjne, strony internetowe eprzedszkolaki.pl,  domowy przedszkolak.pl, gotowe do druku karty pracy https://eduzabawy.com/karty_pracy/, https://eduzabawy.com/generatory/.

Zwracamy się z prośbą o stworzenie dzieciom optymalnych warunków pracy zgodnych z wymogami bhp, czyli wskazane, aby zajęcia miały miejsce   w godzinach przedpołudniowych, przerywane były zabawą ruchową lub spacerem na świeżym powietrzu. Prosimy o zapewnienie właściwego stanowiska pracy i dobrego jego oświetlenia. Zachęcajcie Państwo swoje dzieci do aktywnego udziału w organizowanej formie zajęć i nagradzajcie włożony wysiłek pochwałami, aby chętniej podejmowały trud nauki w domu.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci podczas korzystania z zasobów internetowych apelujemy o ciągły nadzór i wgląd w realizowane przez Państwa pociechy treści.

 

Drodzy Rodzice

W związku z zaistniałą sytuacją oraz zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych zachęcamy Was, abyście w najbliższym czasie wspierali swoje dzieci i korzystali z materiałów, które Wam proponujemy. Postaramy się  przesyłać Wam najlepsze pomysły, które urozmaicą naszym wychowankom czas.

zdalne nauczanie 4 – latki

nauczanie zdalne 5-latki