Harmonogram konkursów zaplanowanych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Tucznej
w klasach IV – VIII na rok szkolny 2020/2021
Lp. | Tytuł konkursu | Nauczyciel odpowiedzialny za realizację | Termin realizacji |
1. | „Mistrz ortografii” klasy IV – VIII | A. Hołownia, S. Szydłowska, E. Sokołowska | II – III 2021 r. |
2. | “Licz się ze słowami” – konkurs z języka polskiego | S. Szydłowska | II – III 2021 r. |
3. | Konkurs recytatorski kl. IV – VIII | S. Szydłowska | V – 2021 r. |
4. | „Abaut me” – konkurs z języka angielskiego | J. Chazan | XII – 2020 r. |
5. | Konkurs Polonistyczny klasy VI – te | A. Hołownia, E. Sokołowska |
V – 2021 r. |
6. | Konkurs wiedzy ekologicznej | R. Miciuk | IV – 2021 r. |
7. | Konkurs matematyczny „Mistrz Logicznego Myślenia” kl. IV – VIII | A. Krasocha, E. Świstun Karwacka, O. Gryzło | XI – XII 2020 r. |
8. | „Wiosna figurami malowana” – plakat klasy IV – VIII | A. Krasocha, E. Świstun Karwacka, O. Gryzło | III – 2021 r. |
9. | Konkurs wiedzy geograficznej | R. Miciuk | XI – 2020 |
10. | Konkurs chemiczny „Z chemią za pan brat” | J. Łaska | III–IV 2021 r. |
11. | Konkurs na logo biblioteki szkolnej kl. V – VIII | A. Kukawska – Wysocka | X- 2020 r. |
12. | „MISTRZ SŁÓWEK” – konkurs z języka angielskiego | J. Chazan | III – 2021 r. |
13. | Rosja w zwierciadle symboli architektury – praca plastyczna | K. Dmitruk |
IX –X 2020 r. |
14. | Bezpieczny Internet – plakat kl. IV – VIII | O. Gryzło | I – 2021 r. |
15. | „By się czytać chciało zakładkę stwórz wspaniałą” kl. IV | A. Kukawska – Wysocka | X – 2020 r. |
16. | Tenis stołowy | T. Suwała, J. Olszewski, B. Reduch | X – XI 2020 r. |
17. | „Piłkarskie piątki” | T. Suwała, J. Olszewski, B. Reduch | III–IV 2021 r. |
18. | Konkurs plastyczny dla klas IV – VIII na plakat „ Kocham Cię Polsko !” | Z. Lipka | XI – 2020 r. |
19. | Konkurs plastyczny dla klas IV – VIII „Piękna nasza Polska cała” | Z. Lipka | V – 2021 r. |
Harmonogram konkursów zaplanowanych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Tucznej
w klasach I – III na rok szkolny 2020/2021
Lp. | Tytuł konkursu | Nauczyciel odpowiedzialny za realizację | Termin realizacji |
1. | „Mistrz ortografii” – konkurs ortograficzny klasy I – III | D. Tereda | V – VI 2021 r. |
2. | „Abaut me” – konkurs z języka angielskiego | J. Chazan | XII 2020 r. |
3. | „Jestem bezpieczny na drodze” – konkurs wiedzy | U. Zielińska | X – XI 2020 r. |
4. | „Biały Pasterz” – konkurs plastyczny | M. Fedorowicz | XII – 2020 r. |
5. | „Przyjaciele przyrody” – konkurs dla klas I – III | D. Biernacka |
XI – 2020 r. |
6. | Jan Paweł II – dzień papieski – konkurs plastyczny kl. III | Ks. K. Stańczuk | X – 2020 r. |
7. | „By się czytać chciało zakładkę stwórz wspaniałą” kl. I – III | A. Kukawska-Wysocka | X – 2020 r. |