Gminny Dzień Dziecka

W dniu 4 czerwca na boisku przy budynku szkoły zorganizowano Gminny Dzień Dziecka. Organizatorami byli Wójt Gminy Tuczna i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tucznej. Imprezę uświetniły piosenki i tańce w wykonaniu przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. Najwiekszą popularnością cieszyły się utwory Sanah. Obecni byli przedstawiciele OSP w Tucznej, którzy przygotowali kapiel w pianie gaśniczej oraz Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z psem tropiącym i akcesoriami wykorzystywanymi w trudnej służbie strażnika granicznego. Można było obejrzeć różne rodzaje broni zaprezentowane przez właścicieli Strzelnicy w Wiskach. Rozegrano mecze mini piłki nożnej. Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci: między innymi dmuchane place zabaw, malownie twarzy, bańki mydlane,układanki przestrzenne, kolorową watę cukrową oraz ciepłe kiełbaski. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów.