NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada, tj. w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości uczniowie klasy IV i V b pod kierownictwem p. Edyty Polak wystąpili z krótkim programem artystycznym.  Składał się głównie z pieśni legionowych. Niestety odbył się on bez udziału publiczności, ale pięknie wykonane utwory było słychać w całej szkole.

Tego samego dnia  przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przeprowadzili w klasach quizy z wiedzy o Polsce składające się z 11 pytań, które miały na celu sprawdzenie podstawowej wiedzy o naszym kraju oraz zachęcenie do jej pogłębiania. Maksymalną ilość punktów w kl. I-IV zdobyły klasy: II, III a, IV. Natomiast w kl. V-VIII,  100 % poprawnych odpowiedzi uzyskały klasy: VIII a i VIII b. Pani Iwona Iwaniuk, wicedyrektor szkoły wraz z przewodniczącą SU, Julią Nieścieruk wręczyły klasom za udział w quizach pamiątkowe dyplomy.