Konkursy na pierwszy dzień wiosny

Panie Danuta Biernacka i Dorota Tereda w ramach obchodu PIERWSZEGO DNIA WIOSNY zorganizowały dwa konkursy dla uczniów klas I- III:  konkurs plastyczny pt. „Zwiastuny wiosny” oraz konkurs na najładniejsze przebranie na powitanie wiosny.  Uczniom, którzy wzięli w nich udział, serdecznie dziękujemy.                                                                            

Wyniki konkursu „Zwiastuny wiosny”:

I miejsce: Zuzanna Turowska – kl.IIb,

II miejsce: Kacper Czech – kl.IIb.

Wyniki  konkursu na najładniejsze przebranie:

I miejsce ex aequo: Natalia Buczyńska – kl.I, Damian Moczulski – kl.IIa oraz Zuzanna Turowska – kl.IIb,

II miejsce ex aequo: Julia Jarocka – kl.IIb,  Anna Sosnowska kl.IIb i Aleksandra Tereda – Samoszuk – kl.I,

III miejsce: Krystian Kuźmicz – kl.IIb.

W klasach IV-VI odbył się  konkurs  matematyczny na pracę  składającą się z różnych figur geometrycznych  pt. „Wiosna figurami malowana”, zorganizowany przez nauczycieli matematyki. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni przestrzennej i popularyzacja geometrii.

Wyniki konkursu „Wiosna figurami malowana”:

I miejsce: Martyna Lipka – kl.IVb,

II miejsce: Kacper Moczulski – kl.IVa.

III miejsce: Zuzanna Łukasiak – kl.IVa.