“Czytaj z radością-słuchaj z przyjemnością”

27.03.2018r. uczennice naszej szkoły: Julia Chyb kl. III a, Weronika Kłoczko kl. III b i Katarzyna Lipka kl. III b wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania klas trzecich “Czytaj z radością-słuchaj z przyjemnością”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Sławatyczach. Konkurs był skierowany do uczniów ze szkół w gminie Sławatycze, Kodeń, Hanna, Sosnówka i Tuczna. I etap konkursu odbył się w każdej ze szkół, które zgłosiły uczestnictwo. W szkole w Sławatyczach spotkali się zwycięzcy eliminacji szkolnych. Uczestnicy czytali fragmenty wylosowanych rozdziałów książki J. Grabowskiego “Puc, Bursztyn i goście”. Weronika Kłoczko ucz. kl. III b odniosła duży sukces, zajmując I miejsce. Finaliści otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Konkurs odbył się w miłej i serdecznej atmosferze. Wszystkim uczestnikom i opiekunom Organizator przygotował słodki poczęstunek i pyszny obiad.